O nas

kosmetolog
Sylwia Rowińska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, od 17 lat pracuję W Salonie Kosmetycznym. Przez cały czas staram się podążać za nowinkami w branży kosmetycznej. Najbardziej interesuje mnie pielęgnacja twarzy i jej odmładzanie. Stawiam na naturalny wygląd i bezpieczne metody przeciwstarzeniowe.

sudentka III roku kosmetologii
NATALIA

Praca z ludźmi sprawia mi ogromną satysfakcję. Specjalizuję się w paznokciach tytanowych i nitkowaniu. Moją pasją jest pedicure i wszystko co związane z pielęgnacją stóp.

studentka II roku kosmetologii
Karolina

Moje główne zainteresowania to makijaż i właściwa pielęgnacja twarzy. W wolnych chwilach zagłębiam się w składy kosmetyków i śledzę nowości w świecie beauty.

Przemęczenie, brak ruchu i relaksu, przepracowanie to jedne z powodów złego stanu zdrowia, samopoczucia, apatii i zmniejszonej energii życiowej. Każdy z nas lubi czuć się zdrowo, świeżo i atrakcyjnie. Salon Beautique pozwoli Państwu znaleźć miejsce, w którym można odnaleźć równowagę i ukojenie.

Chcąc zaspokoić Państwa potrzeby stworzyłam przytulne miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku, odprężyć się, wyciszyć, a jednocześnie zadbać o stan zdrowia i naturalnego oraz młodego wyglądu. Jeżeli pragną Państwo poprawić wygląd skóry twarzy i ciała, zadbać o ich perfekcyjną kondycję, osiągnąć smuklejszą sylwetkę i oderwać się od rzeczywistości, wtapiając się w mgiełkę aromatycznych olejków przy relaksującej muzyce, to z pewnością nie zawiodę Państwa.

Dzięki holistycznej – całościowej koncepcji dbam nie tylko o Państwa wygląd zewnętrzny, ale również umysł, pomagając odsunąć na bok stres i przynieść ukojenie.

Zrealizowanie marzenia  o tym aby dobrze wyglądać, być pięknym i lepiej się poczuć jest w zasięgu ręki!

Zapraszam

mgr Sylwia Rowińska

kosmetolog