Kwasy

Peeling migdałowy MESOPEEL MANDELIC 30% 50%

Stworzony do walki z oznakami fotostarzenia, zmianami faktury skóry, charakteryzujące się utratą jędrności. Ujednolica koloryt skóry, reguluje wydzielanie sebum.

Wskazania:

Poprawa kolorytu, rozświetlenie skóry, fotostarzenie, wygładzenie powierzchni skóry, redukcja drobnych zmarszczek, ujędrnienie i uelastycznienie skóry.

Działanie:

Skóra zyskuje zdrowy koloryt i naturalny blaski, następuje redukcja powierzchniowych przebarwień, drobnych zmarszczek, ściągnięcie porów i wygładzenie powierzchni naskórka, wyregulowanie pracy gruczołów łojowych.

Najlepiej zrobić serię 5-6 zabiegów co 2 tygodnie

PEELING MEDYCZNY MESOPEELl™PIRUVEX ma działanie przeciwstarzeniowe, przeciwtrądzikowe i komedolityczne. Kwas pirogronowy – niewielki rozmiar cząsteczek bardzo szybko penetruje w głąb skóry, ma działanie intensywnie remodelujące i naprawcze – stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów w skórze właściwej, dzięki czemu skóra ulega pogrubieniu, zyskuje jędrność i elastyczność. Kwas pirogronowy wykazuje właściwości silnie lipofilowe, w związku z tym reguluje pracę gruczołów łojowych i zmniejsza wydzielanie sebum. Dodatkowo z uwagi na działanie keratolityczne i antybakteryjne doskonale sprawdza się w terapii skór trądzikowych, eliminuje zaskórniki i zapobiega powstawaniu wyprysków. Kwas mlekowy – jest alfahydroksykwasem, w naturalny sposób poprawia nawilżenie skóry, indukuje syntezę ceramidów w naskórku oraz stymuluje produkcję włókien kolagenowych i elastylowych w skórze właściwej, dzięki czemu skora staje się grubsza, jędrna i bardziej sprężysta.

Wskazania do wykonania:

terapia anti-aging
redukcja drobnych zmarszczek,
redukcja przebarwień
poprawa kolorytu,
rozświetlenie skóry,
wygładzenie powierzchni skóry,
ujędrnienie i uelastycznienie
nawilżenie
wyregulowanie pracy gruczołów łojowych

Najlepsze efekty przyniesie seria 4-6 zabiegów (w zależności od indywidualnych predyspozycji) wykonanych w odstępach 14 dniowych. Cena zabiegu: 160 zł