Zabiegi Thalgo

Zabiegi w Salonie Beautique wykonywane przy użyciu profesjonalnych preparatów francuskiej firmy Thalgo. Od ponad 40 lat firma ta jest liderem w dziedzinie SPA na całej kuli ziemskiej. Wykorzystuje w swoich preparatach wyjątkowo dobroczynne właściwości morskiej wody, flory i fauny, tworząc najwyższej klasy preparaty.

Algi znajdujące się w preparatach Thalgo zaopatrują skórę w witaminy, aminokwasy, elementy śladowe, proteiny i składniki mineralne, przez co regenerują tkanki i komórki i zapewniają prawidłowe nawilżenie. Posiadają właściwości antyoksydacyjne, antyrodnikowe i przeciwzapalne, opóźniając tym samym proces starzenia. Wzmacniają również barierę lipidową naskórka, likwidują stany zapalne, działają bakteriostatycznie, regulują pracę gruczołów łojowych, dotleniają i regenerują skórę.

Zabiegi:

Zabieg tradycyjny Thalgo

Zabieg ten można wykonywać dla każdego rodzaju skóry. Oczyszcza skórę z zaskórników, wygładza, odświeża, napina i przygotowuje do intensywnych zabiegów.

Czas zabiegu: 90 minut

Thalgodermyl

Intensywny leczniczy zabieg przeciwtrądzikowy pomagający odzyskać zdrową i czystą skórę. Działa przeciwłojotokowo, przeciwzapalnie i przecwbakteryjnie. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zwęża pory skóry, zapobiega tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawia nawilżenie oraz koloryt skóry

Czas zabiegu: 60 minut, 120 minut (z oczyszczaniem)

Aquarelle

Zabieg intensywnie nawilżający dla skór szarych, zmęczonych, odpowiedni na problem worków wodnych pod oczami

Zabieg ma na celu usprawnienie krążenia, odprowadzenie wody z naczyń limfatycznych, nawilżenie i reminalizację skóry. Doskonały przy pielęgnacji skóry wymagającej odżywienia.

Czas zabiegu: 75 minut

Algomega Warm Treatment

Regenerujący zabieg dla skóry suchej, odwodnionej, wrażliwej, zabezpieczający przed utratą wody

Czas zabiegu: 90 minut

Aromatherapy Treatment

Zabieg z użyciem olejków esencjonalnych dla osób zabieganych i zestresowanych.

Celem zabiegu jest stymulacja regeneracji i rewitalizacji naskórka, podniesienie poziomu nawilżenia w komórkach, poprawienie krążenia, oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn i złagodzenie podrażnień.

Czas zabiegu: 90 minut

Cold Marine Program

Zabieg dla skór wrażliwych z rozszerzonymi naczynkami, z trądzikiem różowatym.

Zadaniem tego zabiegu jest ukojenie skóry, złagodzenie podrażnień i wrażliwości skóry, uszczelnienie naczyń krwionośnych oraz zmniejszenie reakcji komórek skóry na agresywne czynniki

Czas zabiegu: 75 minut

Thalgoderm Mask + Raspberry Extracts

Nawiżająco-odżywczy zabieg dla skóry wrażliwej skłonnej do wysuszania, złuszczania, zaczerwienienia lub zmian zapalnych.

Zabieg z użyciem maski z alginatu i malnowej ampułki przynosi dużą ulgę skórze wrażliwej, koi, łagodzi, wzmacnia ścianki naczyń włosowatych, doskonale nawilża, wygładza i zabezpiecza ją

Czas zabiegu: 90 minut

Pure Collagen Velvet Mask

Zabieg ma na celu stworzyć barierę ochronną przed odparowaniem wody z zewnętrznych warstw naskórka, wygładzić drobne zmarszczki spowodowane odwodnieniem skóry

Zabieg dla klientek po 30. roku życia.

Zastosowano tu płaty kolagenu zwierzęcego pozwalające utrzymać wysoki poziom nawilżenia, zapobiegające dehydratacji oraz spłycające drobne zmarszczki.

Czas zabiegu: 60 minut

Modelling Mask Treatment

Odżywczy zabieg z użyciem terminczej maski penetrującej dla skór mocnych, grubych i atroficznych.

Zabieg ma na celu wprowadzenie do głębokich partii naskórka składników odżyczych i nawilżających oraz wymodelować kontur twarzy. Rezulaty te można osiągnąć dzięki zastowowaniu termicznej maski modelującej.

Czas zabiegu: 90 minut